MY

MinimalStyleMagazine - Core Team:

Kasia
Założycielka bloga modowego InMono.Style i magazynu MinimalStyle. Choć z wykształcenia jest pedagogiem, z urodzenia artystką plastykiem i wiele lat pracowała na rynku ubezpieczeń, to właśnie moda i pomysły na ładne i stylowe życie dają jej najwięcej radości. Mistrzyni minimalizmu i monochromatycznych stylizacji z efektem WOW.
Magda
Współzałożycielka magazynu MinimalStyle i pomysłodawczyni wielu konceptów i rozwiązań potrzebnych do pracy Kasi 😊 Z wykształcenia i zamiłowania literaturoznawczyni, zarobkowo zajmuje się zarządzaniem projektami w międzynarodowej firmie. Kocha sztukę i wszystko, co ładne i ze smakiem.


MinimalStyleMagazine – Contributors

Nasz magazyn nie istniałby bez osób, które pracują z nami na stałe i wkładają wiele pracy serca w to, co publikujemy.

Maciej Fabiś
Bardzo uzdolniony szef kuchni i nasz ukochany dietetyk. Od ponad dwóch lat sous chef w nagradzanej restauracji Fjäderholmarnas Krog & Magasin, Sztokholm Szwecja.

Niestrudzenie próbuje nauczyć nas gotować. Pisze artykuły do zakładki 'Smacznie'.


Michał Bator
Fotograf. Specjalista od portretów ludzi (zamraża emocje) i miejsc (utrwala klimat). Jak nie pracuje, to podróżuje, i temu też robi zdjęcia. Współtworzy nie tylko nasz magazyn w zakładce ‘Poznane’, ale i bloga InnaStrefa.

MinimalStyleMagazine – Do’ers
Choć jesteśmy bardzo zdolne, musimy przyznać, że są jeszcze zdolniejsi. Nasz magazyn nie powstałby, gdyby nie zdolni web designerzy i graficy-DO’ERS!

Agnieszka Urbanek.
Grafik komputerowy, autor loga naszego magazynu:).

Arek Narowski
Właściciel marki WebLove. Sam o sobie skromnie mówi, że wykonuje strony WWW, skórki na blogi i szablony. W rzeczywistości jest wirtuozem rozwiązań w blogosferze.