STYLOWO #WRZESIEŃ2017 1.1Z tysięcy różnych startów i zaczynania raz jeszcze, dieta i siłownia są chyba nam wszystkim najlepiej znane 😊. Ile razy zaczynałaś ćwiczyć „od jutra/ od poniedziałku/ od następnego miesiąca/ od Nowego Roku”? My też już razy kilka te magiczne zaklęcia wypowiadałyśmy, ale prawda jest taka, że … jutro nie nadejdzie nigdy! I nie jest to apokaliptyczna wizja końca świata, ale prawda stara jak świat w kwestii silnej-słabej woli. Więc zamiast czekać na jutro, już dziś wskakuj w sportowy strój i biegnij po swoje! I oczywiście, zrób to w dobrym stylu 😊.

Cokolwiek zamierzasz zacząć ćwiczyć, czy to bieganie, czy zumbę, kilka zasad jest niezmiennych:
  • komfort i wygoda na siłowni to podstawa 
  • ważna jest jakość materiałów, z których wykonane są nasze ubrania, dlatego też: 
  • materiał w naszym secie jest elastyczny, dopasowujący się do Twoich kształtów, a zarazem modelujący sylwetkę (tyle wygrać! 😉) 
  • nasz strój jest wykonany z oddychającej tkaniny, zapobiega nadmiernej potliwości, jest to praktyczne i estetyczne (ok, idziemy wylać z siebie siódme poty, ale czy każdy musi obserwować tego efekty? 😉). 
Co więcej, wybrany przez nas set daje Ci sporo możliwości wyboru: różne fasony (krótkie, długie spodenki, luźniejsze i dopasowane topy) – do koloru, do wyboru 😊.