ŁADNIE #WRZESIEŃ2017 1.2


  • Praca w domu jest przyjemnością 😊. Dlatego tak przyjemnie jest wybierać poszczególne elementy do aranżacji naszych małych gabinecików! Pamiętajmy jednak, że gabinet w domu musi być wygodny i praktyczny. Powinny się w nim znaleźć odpowiednie meble i wyposażenie. W każdym gabinecie priorytetem jest wygodny fotel, duże biurko oraz podręczny regał. Trzeba również pomyśleć o oświetleniu, które będzie zdrowe dla oczu podczas długich godzin pracy. 
  • Pod uwagę weź usytuowanie miejsca: niezależnie, czy możesz sobie pozwolić na osobny pokój pracy, czy łączysz stanowisko z pokojem dziennym – pamiętaj o bliskości okna i świetle słonecznym. Nawet najlepsza lampa nie zastąpi Ci światła naturalnego w ciągu dnia! A patrzenie za okno niejednokrotnie bywa źródłem inspiracji 😊 .
  • Styl - najmodniejsze stały się aranżacje w stylu industrialnym i minimalistycznym. Proste i naturalne materiały jak drewno, szkło i metal tworzą harmonijną, spokojną przestrzeń, która sprzyja pracy. Jasne kolory, mało zdobień – służą koncentracji!