ŁADNIE #WRZESIEŃ2017 1.1


Pokochać poniedziałki? Brzmi jak wyzwanie! A jednak, przy odrobinie dobrej woli i organizacji można sprawić, że nasze zawodowe i projektowe obowiązki staną się przyjemniejsze. Punkt startowy: zadbaj o miejsce do pracy, stwórz swoją strefę pracy kreatywnej, która dopasuje się do Twojego życia i rodzaju pracy, jaką wykonujesz.
Poniżej dzielimy się w Wami naszymi przestrzeniami „cichej pracy”. Pomysły są różne: od osobnego gabinetu, przez wyznaczoną strefę przytulnego pokoju dziennego, a najlepiej połączenie jednego z drugim – wszak przestrzeń domowa jest wspólna i powinna
zaspokajać potrzeby każdego z mieszkańców 😊. Ładne biurko, ergonomiczne krzesło lub fotel, dobre oświetlenie i pomysły na organizację materiałów – segregatory, foldery, organizery – to podstawa. A przy dzisiejszych możliwościach designu, nawet za niewielkie pieniądze możemy stworzyć nie tylko jedno z najbardziej praktycznych, ale i estetycznych miejsc w naszym domu. O czym warto pamiętać, kiedy tak jak my, często pracujesz w domu i zdecydowałaś się zainwestować w miejsce, które Ci w tym pomoże? Nasze spostrzeżenia na następnej stronie!