RAZEM #SIERPIEŃ2017 #1.22.Co i rusz coś starego!


Wspominajcie! Ludzie, którymi się otaczacie zwykle są tego NAPRAWDĘ WARCI. Pielęgnujcie tę wiedzę razem. Nasze maluchy uwielbiają zdjęcia, na których nie poznają swoich malutkich buziaków, albo nie mogą uwierzyć, że mama też kiedyś była mała! Z partnerem naprawdę dobrze jest wracać jak najczęściej do tego, co łączy i łączyło. Masz faceta od zawsze? Znajdź wspólne zdjęcia ze studniówki, a może odwiedźcie knajpkę z pierwszej randki? Albo włącz ulubioną wspólną piosenkę – wspominki nie zaduszki, nie trzeba dookoła z tego robić rytuału, wręcz przeciwnie – im więcej przemyconych miłych chwil w codzienności – tym lepiej. Przyjaciółki i wspomnienia – nie ma nic bardziej naturalnego i bliskiego naszej babskiej naturze. Kasia+Magda+wolny wieczór (noc😊)+wino= wspomnienia od podstawówki po dziś dzień. Choć niewyspane, zawsze budzimy się pełne energii i ochoty na .. kolejne paręnaście lat znajomości.

3.Co i rusz gdzie indziej!

Wspólne wakacje, wspólne długie weekendy, święta duże i małe; wypady za miasto, do znajomych i do nieznajomych. Weekend w górskiej chacie, tydzień nad rozchlapiskiem w Krościeńku, codziennie inny plac zabaw w okolicy 😊, obiad u rodziny czy, dla odmiany, popołudniowa kawa w pobliskiej kawiarni. Bywajcie poza domem RAZEM i JAK NAJCZĘŚCIEJ. Nie tylko dlatego, że w domu ludzie umierają (z mądrości ludowych), ale też dlatego, że spędzanie czasu aktywnie w nowych miejscach rozwija, zbliża, poszerza horyzonty. Spacerujcie, podróżujcie i bądźcie. Razem, blisko i szczęśliwi.

Dbajcie nie tylko o siebie i o bliskich, dbajcie przede wszystkim o jakość tego, co was łączy. A żeby dbanie nie zmęczyło – regenerujcie się, często i skutecznie!