RAZEM #SIERPIEŃ2017 #1.1Każdy kto żyje aktywnie i uprawia sport zna tę złotą zasadę – po każdym wysiłku należy się zregenerować. Inaczej nici z efektu!Dlaczego zatem nie pomyśleć w tych samych kategoriach o naszych relacjach? O tym, jak ciężką pracą jest codzienność w związku, jak trudno utrzymać przyjaźnie w codziennej rutynie (a jednak dajemy radę 😊), jakim wysiłkiem jest bycie super mamą każdego dnia. Czy aby na pewno dbamy o balans miedzy tym wysiłkiem i odpoczynkiem w naszych najważniejszych w życiu ćwiczeniach? 😊

W końcu regeneracja to coś, czego każdy z nas potrzebuje do zwykłego funkcjonowania. Bez względu na to czy trenuje na siłowni, czy zmaga się z codziennym życiem. Dla sportowców nie jest odkryciem, że po każdym wysiłku obniża się wydajność fizyczna i psychiczna organizmu. Dla nie-sportowców zdaje się to jednak być rewelacją na miarę odkryć Kolumba 😉.

Zadbajmy więc o to, aby w naszych związkach, rodzinach i przyjaźniach – obok wytrwałości, lojalności i masy cierpliwości – nie zabrakło po prostu fajnego czasu spędzanego razem. A odpoczynek razem, to nie koniecznie film na kanapie… Choć to też dobry pomysł, zwłaszcza dla tych, co ostatnią nowość kinową widzieli na wycieczce szkolnej, bo szkoda im czasu!

Kilka pomysłów na odżywczy czas we dwoje, troje i całą paczką:

1.Co i rusz coś nowego!

Czy już macie odhaczone na liście gokarty, skałki, trampoliny, skok na bungee, strzelnicę, kino 4d, najciekawszą galerię sztuki w mieście, zoo, park rozrywki, dom strachów, najnowszy spektakl Jana Klaty? A może kurs fotografii lub podstawy hodowli sukulentów? Z dziećmi, z partnerem czy z przyjaciółmi – nie stójcie w miejscu! Przestańcie odkładać zachcianki na wieczne nigdy, zaspokójcie ciekawość i spróbujcie razem czegoś nowego. To zbliża :). Z dziećmi na trampoliny, z mężem na kurs salsy, a z przyjaciółką na kurs somelierski -> my już plan mamy 😊.