INTRO #SIERPIEŃ2017

Akcja – regeneracja!

Lato się kończy. Nie można się oszukiwać 😊. Lipiec już za nami, sierpień już prawie hen, za chwilkę wrzesień, dzieciaki w białych koszulach grzecznie na rozpoczęcie roku, Ty znów pełna nadziei na nowy „szkolny rok” (a nuż pierwszy września jest magiczną datą dla każdego?), i znów liście z drzew i trochę płakać się chce… Gdzie ten wypoczynek? Gdzie obiecany relaks? Gdzie wakacje życia?

A my właśnie o tym! Odpoczynek, relaks i wakacje (takie mikro!) powinny być stałym punktem w Twoim rozkładzie jazdy! Bez regeneracji ani rusz! Wiemy o tym, znamy zasady w kontekście siłowni i ciężkich ćwiczeń fizycznych, których nie robimy. A jak jest z życiem w sensie całościowym? Praca, praca, obowiązki? Czy wiesz, jak wypocząć? Czy wiesz, kiedy czas jest tylko dla Ciebie? Czy masz swoje rytuały i aktywności, które odstresowują? Czy wiesz, jak zadbać nie tylko o ciało, ale i duszę, umysł i relacje z bliskimi, aby nie dać się zjeść żywcem? A jeśli o jedzeniu mowa, to czy katujesz się dietami, czy dbasz o proporcje i … pożywność? Czy w końcu wiesz, gdzie obok Ciebie jest piękne miejsce, w którym możesz spokojnie pomyśleć?

My szukamy! Całej tej wiedzy wciąż szukamy. I Ciebie do tych poszukiwań namawiamy, bo nic nie jest tak ważne, jak Ty sama i Twoje dobre samopoczucie, odpoczynek i odnowa, bez których na nic wielkie plany i prężenie bicepsa. Bądź dla siebie dobra! Sierpień: AKCJA REGENERACJA!

Ps. U nas nowości! Oprócz faktu, że mamy tyle fajności do pokazania, że mamy tyle pomysłów na najbliższy czas, to jeszcze … MAMY NOWEGO KOLEGĘ! To już drugi pan w progach naszego skromnego magazynu (Maćku – zawsze jesteś pierwszy i najlepszy!) ! NOWY KOLEGA I NOWY DZIAŁ! Michał Bator, super fajny człowiek, super ekstra fotograf NAS POLUBIŁ 😊. A my jego. I dlatego będziemy razem opowiadać o świecie zamkniętym w zdjęciu, w naszych fotorelacjach z działu POZNANE. Ludzie, miejsca, doświadczenia. TE momenty. W obiektywie Michała wyglądają najlepiej. Zerknij i tam!

K&M (&M&M)