ŁADNIE #SIERPIEŃ2017 #1.1


Regenerować się jest miło i zdrowo. Regeneracji przyglądamy się w tym numerze MSM z wielu perspektyw. Patrzymy na ciało, umysł, duszę. Na świat na zewnątrz i na nasze wewnętrzne dobro. Kiedy zaś myślimy o prawdziwym energizującym relaksie to myślimy o … aromatycznej, rozpieszczającej do granic kąpieli. Otocz się pięknymi przedmiotami, zadbaj o czas, nastrój i … zrób sobie przyjemność sama (jakkolwiek dwuznacznie to brzmi 😊). Zamiast topić się w sztucznej pianie, rozpieść samą siebie naturalnymi składnikami – zdrowo, odżywczo i pomysłowo.
Regeneracyjna, letnia kąpiel w naszym wydaniu nie mogła by się odbyć bez … wody kokosowej, limonki! Na pewno słyszałaś, że warto pić wodę kokosową, ma milion
zalet tak dla sylwetki, jak i dla skóry, którą dogłębnie odżywia. Ale czy wiesz, że ta sama woda kokosowa (kupujesz kokosa, otwierasz i uzyskujesz cudotwórczy płyn 😉) jest doskonała jako środek do pielęgnacji włosów i skóry? Woda kokosowa to doskonały naturalny tonik – działa antybakteryjnie, nawilża, łagodzi i odżywia, a w połączeniu z miodem i sokiem z cytrusów może być doskonałą maseczką. Wcierana w skórę głowy – ponoć wspomaga wzrost włosów. My uwielbiamy jej holistyczne działanie dla skóry całego ciała – nic prostszego, niż dodać jej do kąpieli. W połączeniu z sokiem z limonki i olejem kokosowym tworzy naturalny olejek do kąpieli, który rewelacyjnie rozpieszcza zmęczone ciało, odżywiając i dodając energii.


Wszystko czego potrzebujemy do naszego zafundowania sobie domowego i naturalnego SPA to...