STYLOWO #SIERPIEŃ2017 #1.1
Odnowa nie rozpoczyna się w gabinecie kosmetyczki, nie w ekskluzywnym spa, nie pod okiem trenera personalnego. Ta najważniejsza odnowa rozpoczyna się każdego dnia w Twoim domu.
Leniwa poranna kawa, chwila spokoju po pracy, długie letnie popołudnie na tarasie, czy wieczorna lampka wina w rytmie ulubionej muzyki. Traktuj siebie dobrze, daj sobie prawo do swobody i własnego czasu w domowym zaciszu. Zadbaj o klimat do relaksu i ... wygodny strój. UWAGA:
testowane na nas samych! Choć flanelowa piżama w kratę lub ukochany dres z czasów studiów są wygodne, jednak nie wpływają pozytywnie na samoocenę. Zdecydowanie lepiej czujemy się, kiedy wygodę i naturalne materiały połączyć z czymś bardziej kobiecym i sexi 😊.

Nie musiałyśmy długo szukać, żeby znaleźć wygodną, naturalną, ale kobiecą bieliznę basicową na letnie domowe lenistwo i godziny krążenia po domu w poszukiwaniu cienia.
100 % bawełna, wygodna, delikatna, w różnych kolorach i fasonach, a w dodatku zawsze dociera do nas w przepięknych opakowaniach (takie fikuśne woreczki!) – tak właśnie poznałyśmy produkty marki Woron. Modowa baza. Must have każdej domowej bogini i nie tylko.

Firma ma w swoim asortymencie super wygodne topy, body, legginsy, koszulki oraz bieliznę – biustonosze typu soft-bra i figi.

Są też i gadżety – opaska na oczy (świetnie się w niej odpoczywa, tak w nocy, jak i w czasie popołudniowej sjesty), czy bawełniane torby na manatki 😊.
Piękne czerni, beże, modne nudziaki – jest w czym wybierać. Polecamy!
W końcu każda piękność czasem odpoczywa 😊. Beauty in progress mode on :>

Szukaj tutaj

WERTUJCIE STRONY BY ZOBACZYĆ NASZĄ GALERIĘ!