ZDROWO #LIPIEC2017Niestety, nam też się to zdarza. Często. I innym dookoła. Tak samo często. Życie w pędzie jest super… na chwilę. Na dłuższą metę osłabia naszą odporność psychiczną i fizyczną, przyczynia się do ustawicznego poczucia dyssatysfakcji i niespełnienia, chociaż robimy, co w naszej mocy. W końcu zaś przyspiesza nie tylko nas, ale i … procesy starzenia. Robimy się szare, zmęczone, ze „zmiętą” cerą, i oczami pandy. Everyday life 😊.
Szczęśliwie okres wakacji to bodajże najlepszy moment na …. POWRÓT DO SIEBIE! Pora zwolnić, wyjść z pułapki ciągłego pędu, zastanowić się nad czym naprawdę dobrze się skupić, czemu poświęcić czas. W codziennym biegu, w całorocznej gonitwie za tym co ważne, znajdź czas dla siebie i swoich potrzeb! Wróć do samej siebie, od której tak bardzo oddalasz się na co dzień z każdym kolejnym telefonem, meilem, spotkaniem.

Może czas zapoznać się z filozofią slow life? Może czas odinstalować fejsbuka (może nie? MSM też tam przecież możesz odwiedzać 😊) i zastanowić się nad apkami ćwiczącymi mindfullness, czyli uważność? Zacząć można też od mniejszych kroków …. Od sprawiania sobie zdrowej przyjemności! Przestań myśleć o czasie w łazience, jak o straconym, o maseczce na twarz jako obowiązku, spróbuj sama dla siebie ustanowić rytuał pielęgnacyjny, który będzie punktem startu dla coraz bardziej świadomej pielęgnacji samej siebie, już nie tylko „naskórkowej”!

Naszym wyborem na tegoroczne wakacje i wielką wakacyjną regenerację stały się kosmetyki naturalne (kolejny z powrotów: wszystko, co fajne jest i było w naturze) firmy Nuori.


100% naturalna i niesamowicie „świeża” (świeżość to główny postulat tych niezwykłych kosmetyków) firma obecna jest w całej Europie, do Polski zapukała już nieśmiało (między innymi do znalezienia w Warsztacie Piękna, ale polecamy też kontakt internetowy z dystrybutorem – szybko, sprawnie, pełna satysfakcja). Naturalne olejki, antyoksydanty, delikatne i bezpieczne formuły dopieszczą każdą skórę. 
W ofercie znajdują się zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy (pianka oczyszczająca – dobra na początek, tonik, maska głęboko nawilżająca, krem pod oczy z antyoksydantami, kremy do twarzy i upiększający olejek), jak i do pielęgnacji ciała i dłoni (ekskluzywny olejek do ciała, krem do rąk).


Przetestowałyśmy część z dostępnych preparatów - REWELACJA. Powrót do siebie, do swoich potrzeb w połączeniu z odwrotem od chemii i sztuczności na rzecz pielęgnacji naturalnej dają niezwykłe rezultaty i ukojenie zmęczonego ciała. Spróbuj koniecznie, nie czekaj na noworoczne postanowienia, wróć do nich już teraz!