ZDROWO #CZERWIEC2015


Zdrowym, zadbanym i wypoczętym warto jest być od stóp do głów! Lato zmusza nas o zadbani o stopy, skórę, lekki ubiór, ale ... niezwykle często zapominamy o naszych włosach, które - w przeciwieństwie do nas - lato znoszą ciężko! Nie lubią słońca, wiatru, słonej wody, drobinek piasku, czepków do pływania i nakryć głowy. Źle znoszą suche powietrze i codzienne wiązanie gumką - nam chłodniej w kark, im ciasno i niewygodnie...
Aby nasz doskonały humor, endorfiny i energia doszły z mózgu, przez cebulki, aż po końce naszych włosów - warto jest się wspomóc zdwojoną troską o nasze włosy. A w tym znalazłyśmy niezastąpionego sojusznika, jakim jest ... Kevin Murphy i systematyczność! ;-) Spróbuj - i włos Ci z głowy nie spadnie tego lata!


Dzisiaj przedstawimy Wam szampon, odżywkę do włosów, olejek i lotion do stylizacji. Kosmetyki były przez nas oczywiście testowane już od dłuższego czasu, zatem nasza opinia będzie godna zaufania ;-).
Prezentowane produkty są idealne do wrażliwej, alergicznej skóry. Wszystko to dzięki czystym olejkom eterycznym, wyciągom z roślin oraz naturalnym antyoksydantom, które wchodzą w ich skład. Nie zawierają siarczanów ani parabenów, przez co nie obciążają włosów i nie powodują niechcianych zmian na skórze.
Kosmetyki mają przepiękny zapach, kremową konsystencję i są niezwykle wydajne.

My osobiście uwielbiamy:
  • szampon Hydreate-Me.Wash, przeznaczony do włosów suchych jak i normalnych - maksymalnie nawilża!
  • odżywkę Angel.Rinse, regenerującą oraz chroniącą kolor. Jej konsystencja jest idealnie kremowa jeśli damy jej odrobinę na skórą można zobaczyć jak szybko się wchłania, nie obciążając nawet delikatnych i cienkich włosów!


  • regenerującą kurację na bazie olejku Immortelle. Olejek wygładza i nawilża włosy oraz, co najważniejsze dla osób używających suszarek i prostownic, chroni włosy przed działaniem wysokiej temperatury.


  • lotion, pogrubiający i dodający objętości!
Jeśli zatem szukacie linii kosmetyków do profesjonalnej pielęgnacji włosów, które są najwyższej, naturalnej jakości to zachęcamy do zapoznania się tą marką!


Dla nieufnych i wybrednych (a także lubiących podróże) - dobra wiadomość! Kosmetyki Kevin Murphy można zakupić w formie miniaturek ;-).